Brent Biesheuvel

Brent Biesheuvel

 

Even voorstellen mijn naam is Brent Biesheuvel. 
Van jongs af aan ben ik actief in de watersport en heb daarom vanuit mijn hobby dit bedrijf gestart.

 

Tot op het water!

 

Zeil CV

 

Brent Biesheuvel

 

Geboren in 1995, opgegroeid in Oudenhoorn, woonachtig in Rotterdam.

 

Opleidingen

 

2008 - 2012 MAVO (Hellevoetsluis)

2012 - 2015 MBO Media Management

2015 - 2019 HBO Small buisness & retail management

 

2008   Klein vaarbewijs 1

2010   CWO ZI-2 Jeugdinstructeur

2011   CWO ZI-3 Jeugdinstructeur

2011   CWO Zi-3 Tweemans Zwaardboot

2013   KNRM Safety training

2013   Uitgebreide training Hydro/earodenamica

2014   CWO  4 Catamaran

2014   CWO ZI-2 Kajuitinstructeur

2014   NPJ Wedstrijdtrainer

2014   Marcom A

2015   Cursus kustnavigatie

2015   Cursus Veiligheid aan boord

2016   CWO Zi-3 zwaardboot II-mans

2018   CWO Zi-4 zwaardboot II-mans

2018   CWO 4 Kielboot

2019   CWO Zi-Opleider (in opleiding) NOC/NSF sporttrainer niveau 5

 

Tidal Miles (Non stop)

 

Augustus 2013  Scheveningen -Dover (150 Nm)

juni 2014            Stellendam - Brighton (180 Nm)

Juli 2014             Dover - Stellendam (120 Nm)

Juli 2014             IJmuiden - Guernsey (400 Nm)

Mei 2015            Stellendam - Scheveningen (35 Nm)

Mei 2015            Vuurschepen Race (320 Nm)

Juli 2015             Roompot - Cowes (222 Nm)

Juli 2015             Fastnet Race (650 Nm)

Augustus 2015  Plymout - Stellendam (342 Nm)

Augustus 2016  Stellendam - Harwich (130 Nm)

Augustus 2016  Harwich - Stellendam (130 Nm)

Mei 2017            IJmuiden - Harwich (150 Nm)

Mei 2017            Harwich IJmuiden (150 Nm)

Augustus 2017  IJmuiden - Le Havre (310 Nm)

Augustus 2017  Le Havre - Cowes (120 Nm)
Augustus 2017  Cowes - IJmuiden (320 Nm)
September 2017 Stellendam - Harwich (130 Nm)
September 2017 Harwich Stellendam (130 Nm)
April 2018           IJmuiden - Stellendam (60Nm)
Augustus 2018   Stellendam - Harwich (130 Nm)
Augustus 2018   Hariwch - Blankenbergen (140 Nm)
Augustus 2018   Blankenbergen - Stellendam (80 Nm)
Augustus 2018   Cherbourg - Jersey (50 Nm)

Augustus 2018   Jersey - Guernsey (40 Nm)

Augustus 2018   Guernsey - Cherbourg (50Nm)

Juli 2019              Stellendam - Texel (74 Nm)

Juli 2019              Texel - Stellendam (74Nm)

Augustus 2019   Stellendam - Guernsey (260Nm)

Augustus 2019   Guernsey - Cherbourg (50Nm)

Augustus 2019   Rolex Fastnet Race (650Nm)

September 2019 Stellendam - Scheveningen (35 Nm)

November 2019 Stellendam - Scheveningen (35Nm)

November 2019 Scheveningen - Stellendam (35Nm)

 

Bijzondere zeilervaringen

 

September 2013 Opstapper Platbodem Waddenzee

Voorjaar 2015      Opleidingsprogramma 11 nieuwe instructeurs Bruinisse

Voorjaar 2015      Opleidingsprogramma 6 nieuwe instructeurs Hellevoetsluis

Juli 2014                Zeilinstructeur op Elba (Italië)

Oktober 2015      Catamaraninstructeur op Elba (Italië)

Oktober 2016      Catamaraninstructeur op Elba (Italië)

Augustus 2017    Afbreken Fastnet Race 2017 tijdens delivery, volgelopen schip, 52 knopen wind, engine failure

April 2018            Zi-4* diploma Zwaardboot II-mans

Augustus 2018    Stellendam - Harwich in windkracht 10. Geen problemen.

Februari 2019     CWO Opleiding -Opleider

Augustus 2019    Rolex Fastnet Race 2019

September 2019 Schipper Middelandse Zee Bavaria 46

Oktober 2019     Zeilinstructeur op Elba (Italie)

Mei 202               Flottielje leider in Nederland (7 boten)

 

 

Wedstrijdzeilen

 

2004 - 2007 Optimist klasse

2008 - 2011 Splash klasse

2012   Valk                 Zeilscholen kampioenschappen

2012   J109                 Deltaweek

2013   Laser SB20     Winterwedstrijden Haringvliet 

2013   J80                   Grevelingencup 

2013   First 36.7        Deltaweek

2013   Bavaria 34     Buisness Regatta

2013   Valk                 Zeilscholen kampioenschappen

2014   Bavaria 34      Dinsdagavond wedstrijden Hellevoetsluis
2014   Laser SB20     Winterwedstrijden Braassemermeer

2014   Laser SB20     North Sea Regatta

2014   J80                   Grevelingencup

2014   Bavaria 34      40 Mijl van Bru

2014   RS500             ONK

2014   RS500             NK Skiff

2014   Bavaria 34     Buisness Regatta

2014   Valk                 Oldensail

2014   US-38              Dinsdagavond wedstrijden Willemstad

2014   Valk                 Zeilscholen kampioenschappen

2014   Valk                 NPJ Bokaal

2015   Laser SB20     Winterwedstrijden Braassermermeer

2015  Jeanneau 36   Grevelingencup

2015  Xp-44               Goerreplatform Race

2015  J105                  Deltaweek

2015  Laser SB20      North Sea Regatta

2015  Dehler 32        Vuurschepen Race

2015  Dehler 32        Fastnet Race

2015  Valk                  NPJ Bokaal

2016  Laser SB20      Winterwedstrijden Braassemermeer

2016  First 31.7         Grevelingencup

2016  Laser SB20      Van Uden Reco

2016  Laser SB20      North Sea Regatta

2016  Laser SB20      Cowes Week

2016  Laser SB20      OBK

2016  Laser SB20      Winterwedstrijden Braassemermeer

2017  Bavaria 34       Business regatta Stellendam

2017  Laser SB20      Deltaweekend 
2017  Laser SB20      North Sea Regatta
2017  Bavaria 410     North Sea Race

2017  Bavaria 410     Fastned Race (DNS)

2017  Dehler 34        Disndagavond wedstrijden Hellevoetsluis
2017  Bavaria 410     Vuurschepenrace

2017  Etap 28             Persuitwedstrijd

2017  Valk                   NSK
2017  First 37             Grevelingencup

2018  SB20                 Winterwedstrijden Braassemermeer

2018  SB20                 North Sea Regatta Inshores
2018  J120                   North Sea Regatta (Scheveningen - Harwich)

2018  SB20                 Delta weekend

2018  Elan e5             Business Regatta (klik hier)

2018  Etap 28             Gelijke Finishrace (klik hier)

2018  X412                 DUO-handed Ronde van Tiengemeten (klik hier)

2018  Valk                   NSK (klik hier)

2018  Etap 28             Grevelingencup (klik hier)

2019  Etap 28             Grevelingencup (klik hier)

2019  Elan e5             Dinsdagavondwedstrijden Hellevoetsluis

2019  Fast 42              Rolex Fastnet Race 2019 (650) Nm

2019  Fast 42              Antwerpen Race

2019  X412                  Gelijke Finishrace 

2019  First 372           Grevelingecup 

2019  Sigma 38          Winterwedstrijden Haringvliet

2019  Beneteau 37    Winterwedstrijden Grevelingen